235/55R17 103V KRISALP HP3 XL

KLEBER

235/55R17 103V KRISALP HP3 XL

235/55R17 103V KRISALP HP3 XL

8,230.00 ден

На лагер

8,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016040 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: