235/55R17 103V MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR
-10%

235/55R17 103V MP47 Hectorra 3 SUV XL

235/55R17 103V MP47 Hectorra 3 SUV XL

7,110.00 ден

На лагер

7,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500453 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: