235/55R17 103V OB944 XL

TOYO

235/55R17 103V OB944 XL

235/55R17 103V OB944 XL

9,690.00 ден

На лагер

9,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023452 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: