235/55R17 103V POLARIS 5 XL

BARUM

235/55R17 103V POLARIS 5 XL

235/55R17 103V POLARIS 5 XL

9,730.00 ден

На лагер

9,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502247 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: