235/55R17 103V SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

235/55R17 103V SNOW GRAB+ XL

235/55R17 103V SNOW GRAB+ XL

8,870.00 ден

На лагер

8,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013778 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: