235/55R17 103V SNOW XL RI

OUTLET 2020
RIKEN

235/55R17 103V SNOW XL RI

235/55R17 103V SNOW XL RI

5,820.00 ден

На лагер

5,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017536-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: