235/55R17 103Y CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

235/55R17 103Y CROSSCLIMATE 2 XL

235/55R17 103Y CROSSCLIMATE 2 XL

10,980.00 ден

Out of stock

10,980.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504303 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: