235/55R17 103Y PRIMACY 3 XL

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

235/55R17 103Y PRIMACY 3 XL

235/55R17 103Y PRIMACY 3 XL

6,006.00 ден

На лагер

6,006.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010204-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: