235/55R17 99H KRISALP HP3 SUV

OUTLET 2020
KLEBER

235/55R17 99H KRISALP HP3 SUV

235/55R17 99H KRISALP HP3 SUV

7,860.00 ден

На лагер

7,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023395-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3 SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: