235/55R18 100H GRABBER GT PLUS FR

GENERAL TIRE

235/55R18 100H GRABBER GT PLUS FR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.350 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021808 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

GRABBER GT PLUS

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Runflat

0

RR

C

WR

A

Noise

71

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.