235/55R18 100V EcoContact 6 AO

CONTINENTAL

235/55R18 100V EcoContact 6 AO

235/55R18 100V EcoContact 6 AO

10,680.00 ден

Out of stock

10,680.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505413 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

EcoContact 6

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: