235/55R18 100V UH PERFORMANCE RI

RIKEN

235/55R18 100V UH PERFORMANCE RI

235/55R18 100V UH PERFORMANCE RI

6,220.00 ден

На лагер

6,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021736 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: