195/55R15V SPEED 606

RIKEN
-10%

195/55R15V SPEED 606

195/55R15V SPEED 606

4,602.00 ден

На лагер

4,602.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003741 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: