MILEVER
-10%

235/55R18 100W W

235/55R18 100W W

4,230.00 ден

На лагер

4,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503815 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: