235/55R18 104H CROSSCLIMATE 2 VOL XL

MICHELIN
-10%

235/55R18 104H CROSSCLIMATE 2 VOL XL

235/55R18 104H CROSSCLIMATE 2 VOL XL

10,872.00 ден

На лагер

10,872.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500527 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: