235/55R18 104H S-WNT XL

PIRELLI

235/55R18 104H S-WNT XL

235/55R18 104H S-WNT XL

13,570.00 ден

На лагер

13,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501943 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: