235/55R18 104H S954S XL

TOYO

235/55R18 104H S954S XL

235/55R18 104H S954S XL

9,810.00 ден

На лагер

9,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021188 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: