235/55R18 104V PWRGY XL

PIRELLI
-10%

235/55R18 104V PWRGY XL

235/55R18 104V PWRGY XL

7,461.00 ден

На лагер

7,461.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500896 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: