235/55R19 101H RXFROST WH12

ROADX

235/55R19 101H RXFROST WH12

235/55R19 101H RXFROST WH12

4,930.00 ден

На лагер

4,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020274 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

ROADX

Шара

RXFROST WH12

Додадовте производ во Вашата кошничка: