235/55R19 101Y LATITUDE SPORT 3

MICHELIN
-10%

235/55R19 101Y LATITUDE SPORT 3

235/55R19 101Y LATITUDE SPORT 3

12,024.00 ден

Out of stock

12,024.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009996 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: