235/55R19 105H CROSSCLIMATE 2 VOL XL

MICHELIN
-10%

235/55R19 105H CROSSCLIMATE 2 VOL XL

235/55R19 105H CROSSCLIMATE 2 VOL XL

13,014.00 ден

На лагер

13,014.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500530 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: