235/55R19 105H WinterContact TS850 P SUV

CONTINENTAL
-10%

235/55R19 105H WinterContact TS850 P SUV

235/55R19 105H WinterContact TS850 P SUV

12,438.00 ден

На лагер

12,438.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500067 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS850

Додадовте производ во Вашата кошничка: