235/55R19 105T TS870P XL FR

CONTINENTAL

235/55R19 105T TS870P XL FR

235/55R19 105T TS870P XL FR

15,530.00 ден

На лагер

15,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502264 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

105

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: