235/55R19 105V DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI

235/55R19 105V DX640 XL

235/55R19 105V DX640 XL

8,710.00 ден

На лагер

8,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016647-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: