235/55R19 105V DX640 XL

DAVANTI
-20%

235/55R19 105V DX640 XL

235/55R19 105V DX640 XL

6,968.00 ден

На лагер

6,968.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016647 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: