235/55R19 105V TS870 P XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/55R19 105V TS870 P XL FR

235/55R19 105V TS870 P XL FR

14,265.00 ден

На лагер

14,265.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503240 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

B

Профил

55

WR

B

Дијаметар

R19

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS 870P

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: