235/55R19 105W NOKIAN Z LINE SUV XL

NOKIAN

235/55R19 105W NOKIAN Z LINE SUV XL

235/55R19 105W NOKIAN Z LINE SUV XL

6,580.00 ден

На лагер

6,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008310 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line Suv

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: