235/55R19 105W PWRGY XL

PIRELLI
-10%

235/55R19 105W PWRGY XL

235/55R19 105W PWRGY XL

9,288.00 ден

На лагер

9,288.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500897 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: