235/55R19 105W Seasonproof SUV XL

NOKIAN
-10%

235/55R19 105W Seasonproof SUV XL

235/55R19 105W Seasonproof SUV XL

12,654.00 ден

На лагер

12,654.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022063 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: