235/55R19 105Y 701 SUV TAURUS

TAURUS

235/55R19 105Y 701 SUV TAURUS

235/55R19 105Y 701 SUV TAURUS

7,970.00 ден

На лагер

7,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014707 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: