235/55R19 105Y Bravuris 5 XL FR

BARUM
-10%

235/55R19 105Y Bravuris 5 XL FR

235/55R19 105Y Bravuris 5 XL FR

9,378.00 ден

На лагер

9,378.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501163 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: