235/55R19 105Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO
-10%

235/55R19 105Y PROXES SPORT SUV XL

235/55R19 105Y PROXES SPORT SUV XL

8,685.00 ден

На лагер

8,685.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022252 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: