235/55R20 105V TS850P WinterContact SUV

CONTINENTAL

235/55R20 105V TS850P WinterContact SUV

235/55R20 105V TS850P WinterContact SUV

20,230.00 ден

На лагер

20,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018549 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: