235/55ZR17 103W DX640 XL

DAVANTI

235/55ZR17 103W DX640 XL

235/55ZR17 103W DX640 XL

6,950.00 ден

На лагер

6,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016859 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: