235/60 R18 107W Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

235/60 R18 107W Celsius AS2 XL

235/60 R18 107W Celsius AS2 XL

8,298.00 ден

На лагер

8,298.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500770 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: