235/60R16 100H 701 SUV TA

TAURUS

235/60R16 100H 701 SUV TA

235/60R16 100H 701 SUV TA

6,180.00 ден

На лагер

6,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016568 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: