235/60R16 100H OBGS6STLV GSS CF1X

TOYO

235/60R16 100H OBGS6STLV GSS CF1X

235/60R16 100H OBGS6STLV GSS CF1X

8,050.00 ден

На лагер

8,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502853 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBGS6S

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: