235/60R16 100H SUV SUMMER

KORMORAN

235/60R16 100H SUV SUMMER

235/60R16 100H SUV SUMMER

3,330.00 ден

На лагер

3,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008720 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KORMORAN

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: