235/60R16 100V MU069

MILEVER
-10%

235/60R16 100V MU069

235/60R16 100V MU069

3,654.00 ден

На лагер

3,654.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503849 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MU069

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: