235/60R17 102H PROXES COMFORT 2 SUV

OUTLET 2019
TOYO
-20%

235/60R17 102H PROXES COMFORT 2 SUV

235/60R17 102H PROXES COMFORT 2 SUV

6,872.00 ден

На лагер

6,872.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022471-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT 2 SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: