235/60R17 102V 701 TAURUS

TAURUS
-10%

235/60R17 102V 701 TAURUS

235/60R17 102V 701 TAURUS

6,435.00 ден

На лагер

6,435.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014779 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: