235/60R17 106H FR SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

235/60R17 106H FR SNOW GRAB+ XL

235/60R17 106H FR SNOW GRAB+ XL

7,950.00 ден

На лагер

7,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014038 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: