235/60R17 106H LATITUDE ALPIN LA2

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

235/60R17 106H LATITUDE ALPIN LA2

235/60R17 106H LATITUDE ALPIN LA2

9,608.00 ден

На лагер

9,608.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006642-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: