235/60R17 106H WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/60R17 106H WR SUV 4 XL

235/60R17 106H WR SUV 4 XL

11,700.00 ден

На лагер

11,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020620 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: