235/60R18 103H Scorpion Winter MO

PIRELLI

235/60R18 103H Scorpion Winter MO

235/60R18 103H Scorpion Winter MO

14,690.00 ден

На лагер

14,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500935 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter

Додадовте производ во Вашата кошничка: