235/60R18 103V Wetproof SUV

NOKIAN
-10%

235/60R18 103V Wetproof SUV

235/60R18 103V Wetproof SUV

7,335.00 ден

На лагер

7,335.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019301 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: