185/75R16C 104/102R TRANSPRO

MICHELIN
-10%

185/75R16C 104/102R TRANSPRO

185/75R16C 104/102R TRANSPRO

5,517.00 ден

На лагер

5,517.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014651 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: