235/60R18 107H FR SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

235/60R18 107H FR SNOW GRAB+ XL

235/60R18 107H FR SNOW GRAB+ XL

8,070.00 ден

На лагер

8,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013792 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: