235/60R18 107H PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

235/60R18 107H PILOT ALPIN 5 SUV XL

235/60R18 107H PILOT ALPIN 5 SUV XL

12,950.00 ден

На лагер

12,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015851 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: