235/60R18 107H SUV SNOW XL RI

RIKEN
-10%

235/60R18 107H SUV SNOW XL RI

235/60R18 107H SUV SNOW XL RI

7,776.00 ден

На лагер

7,776.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013456 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: